JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Τελευταία Νέα

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές και οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Αναλυτικά οι διαιτητές και οι αγώνες του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 (4 μ.μ.)
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Λιμνοχώρι, Μέρμηγκας.
Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Πανμοβριακός, Καδδάς.
Γηπ. Μαζαρακίου: Λέων - Θύελλα Πατρών, Σαφαρίκας.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Δόξα Παραλίας, Χρονάς.
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Αετός Πατρών, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση - Δαβουρλής, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Κεραυνός, Μακρυπόδης.
Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας - Ατρόμητος, Παπαδόπουλος.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 (4 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θύελλας: Ωλενιακός - Αχαιός, Οικονόμου.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Πήγασος Π. - Φαραϊκός, Παλαιολόγος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι - Διαγόρας 2010, Τσιρίνης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου: Αετός Ρίου - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Ντάβλα.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Καμαρών: Φοίνικας - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ανδριανός.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός 2016 - Απόλλων Συνοικισμού, Τιμολέων.
Γηπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα - Αργυρά, Γιαννόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10.30 π.μ.: Δίας - Καλλιθέα, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Μαζαρακίου, 1 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Καμίνια, Παπάδης.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 4 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Απόλλων Βίδοβας, Ιωαννίδης.
Γηπ. Μαζαρακίου, 4 μ.μ.: Πείρος - Τριταιικός, Βαβίλης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 4 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Δόξα Χαλανδρίτσας, Τζαγκαράκης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 1 μ.μ.: Ψηλαλώνια - Απόλλων Εγλυκάδας, Φωκάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Αυτόνομη, Παππάς.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 4 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - ΑΠΣ Πάτραι, Καλύβας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4 μ.μ.: Ίκαρος Πετρωτού - Δάφνη, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4 μ.μ.: Ολυμπιακός - Μέγας Δικέφαλος, Παπαχρήστος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 4 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη - Αχαϊκός, Σακελλαρίου.
Γηπ. Αγυιάς, 4 μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας - Πολύτεκνος, Οικονόμου.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 4 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Αχιλλέας Καμαρών, Σαμαρτζής.
Γηπ. Ζήριας, 4 μ.μ.: Ζήρια/ΤΑΔ'93 - Σκεπαστό, Ανδρεόπουλος.
Γηπ. Αβύθου, 4 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Ακράτα, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 4 μ.μ.: ΑΕ Δρεπάνου - Αστέρας Τέμενης, Καδδάς.
Γηπ. Αιγείρας, 4 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Φλόγα Ροδιάς, Πολυγένης.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 (4 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας: Πετεινοί - Αρλα, Αλεξόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10.30 π.μ.: Γαλήνη - ΑΕ Δυμαίων, Τηλιγάδας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10.30 π.μ.: Πυρσός - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Ταξιάρχης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 1 μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Ροΐτικα, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 1 μ.μ.: Ρωμανός - Δόξα Πατρών, Διαμαντόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10.30 π.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Προοδευτική, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 1 μ.μ.: ΠΑΟΚ Πατρών - ΑΕ Αρόης, Καραβασίλης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 1 μ.μ.: Περιβόλα - Σπάρτακος, Μπλίκας.
Γηπ. Ροδιάς, 1 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Σουλίου, 4 μ.μ.: Παναχαϊκός - Λύκοι Αιγιάλειας, Κουτρουμάνης.