JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Τελευταία Νέα

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές και οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές του σαββατοκύριακου:

 

A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11 (3 μ.μ.)

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Λιμνοχώρι, Μιχαλόπουλος.

Γηπ. Αγυιάς: Δαβουρλής - Ατρόμητος, Χρονάς.

Γηπ. Τέμενης: Θύελλα Αιγίου - Αρης, Ανδριανός.

Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Θύελλα Πατρών, Τρίγκας.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση - Λέων, Ιωαννίδης.

Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός - Αετός, Καλύβας.

Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Φωστήρας, Μακρυπόδης.

Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Εθνικός Σαγεΐκων, Τσιρογιάννης.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας - Καμίνια, Φωκάς.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ντα Λουζ: ΑΠΣ Πάτραι - Απόλλων Εγλυκάδας, Αλεξόπουλος.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Ακράτα, Κ. Παπαδόπουλος.

Γηπ. Ροδιάς: Δήμος Διακοπτού - Φοίνικας, Σαφαρίκας.

Γηπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα - ΑΕ Δρεπάνου, Σαμαρτζής.

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Δίας - Πήγασος, Διαμαντόπουλος.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Σταροχώρι, Αθανασόπουλος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: Καλλιθέα - Αχαιός, Μπλίκας.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Φαραϊκός - Απόλλων Βίδοβας, Σαμαρτζής.

Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Ατρόμητος Λάππα, Μαχαίρας-Μουστάκας.

Γηπ. Σταυροδρομίου, 3 μ.μ.: Τριταιικός - Διαγόρας, Παναγιωτόπουλος.

Γηπ. Μαζαρακίου, 3 μ.μ.: Πείρος - Ωλενιακός, Καδδάς.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Πολύτεκνος - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Τζαγκαράκης.

Γηπ. Αγυιάς, 12.30 μ.: Ζαβλάνι/Αίας - Ψηλαλώνια, Μέρμηγκας.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Πάτρα 2005 - Αετός Ρίου, Γιαννόπουλος.

Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - ΑΠΟ Αρόη, Σακελλαρίου.

Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος - Αυτόνομη, Αλεξόπουλος.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Ολυμπιακός, Χαμουζάς.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ροδιάς, 11 π.μ.: Απόλλων Συνοικισμού - Αστέρας Τέμενης, Παππάς.

Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών - Φλόγα Ροδιάς, Βαβίλης.

Γηπ. Τέμενης, 3 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Πολυγένης.

Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Αργυρά - Σκεπαστό, Κουυτρουμάνης.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Κεραυνός 2016 - Θύελλα Αιγείρας, Ανδρεόπουλος.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Πετεινοί - Ρωμανός, Τσιρίνης.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Γαλήνη,

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αγυιάς, 6 μ.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Δόξα Ελαιώνα, Σπυρόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 10 π.μ.: Δόξα Πατρών - Ηρακλής Πατρών, Σπυρόπουλος.

Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: ΑΕ Δυμαίων - Αρλα, Παλαιολόγος.

Γηπ. Ροϊτίκων, 3 μ.μ.: Ροΐτικα - Πυρσός, Παπάδης.

Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Γαλήνη, Νικολαδάκης.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Προοδευτική - Παναχαϊκός, Παπαχρήστος.

Γηπ. Αγυιάς, 10 π.μ.: ΠΑΟΚ Πατρών - Περιβόλα, Τηλιγάδας.

Γηπ. Ζήριας, 3 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - ΑΕ Αρόης, Ταξιάρχης.

Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Σπάρτακος - Άνω Καστρίτσι, Ασπρουλόπουλος.