JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Τελευταία Νέα

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές και οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2 (3.30 μ.μ.)
Γηπ. Αγυιάς: Δαβουρλής - Λιμνοχώρι, Αλεξόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Ατρόμητος, Χρονάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Δόξα, Μακρυπόδης.
Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας - Λέων, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση-Πανμοβριακός, Ανδριανός.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Κεραυνός, Φωκάς.
Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Αετός, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Θύελλα Πατρών, Καδδάς.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3.30 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας - Απόλλων Βίδοβας, Οικονόμου.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3.30 μ.μ.: Δίας - Αχαιός, Μέρμηγκας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 3.30 μ.μ.: Αετός - Ψηλαλώνια, Καλύβας.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3.30 μ.μ.: Κεραυνός 2016 - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Καμαρών, 3.30 μ.μ.: Φοίνικας - Αστέρας Τέμενης, Πετρόπουλος.
Γηπ. Καλαβρύτων, 5.30 μ.μ.: Καλάβρυτα - Αχιλλέας Καμαρών, Γιαννόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Πήγασος Πατρών - Διαγόρας 2010, Ταξιάρχης.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3.30 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Τριταιικός, Κουτρουμάνης,
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3.30 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Καλλιθέα, Φωκάς.
Γηπ. Μαζαρακίου, 3.30 μ.μ.: Πείρος - Φαραϊκός, Ανδριανός.
Γηπ. Θύελλας, 3.30 μ.μ.: Ωλενιακός - Καμίνια, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Λάππα, 3.30 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Σταροχώρι, Τιμολέων.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 1 μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας - Δάφνη, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Αχαϊκός, Τσιρίνης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 1 μ.μ.: Ολυμπιακός - Απόλλων Εγλυκάδας, Τρίγκας.
Γηπ. Ρίου, 3.30 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Μέγας Δικέφαλος, Σακελλαρίου.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3.30 μ.μ.: Πολύτεκνος - Αυτόνομη, Οικονόμου.
Γηπ. Αγυιάς, 3.30 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Καδδάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3.30 μ.μ.: Πάτρα 2005 - ΑΠΣ Πάτραι, Σαφαρίκας.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αβύθου, 3.30 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Απόλλων Συνοικισμού, Βαβίλης.
Γηπ. Ροδιάς, 3.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Φλόγα Ροδιάς, Παππάς.
Γηπ. Αιγείρας, 3.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Σκεπαστό, Παλαιολόγος.
Γηπ. Ζήριας, 3.30 μ.μ.: Ζήρια/ΤΑΔ'93 - ΑΕ Δρεπάνου, Καλύβας.
Γηπ. Προαστείου, 3.30 μ.μ.: Αργυρά -Ακράτα, Πολυγένης.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2 (3.30 μ.μ.)
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας: Περιβόλα - ΠΑΟΚ Πατρών, Σπυρόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10.30 π.μ.: Ηρακλής Πατρών - Δόξα Πατρών, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 11.30 π.μ.: Ρωμανός - Πετεινοί, Αλεξόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 12.30 μ.: Γαλήνη - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Ανδρεόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 1 μ.μ.: Πυρσός - Ροΐτικα, Παπαδής.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 10.30 π.μ.: Ανω Καστρίτσι - Σπάρτακος, Καραβασίλης.
Γηπ. Ρίου, 1 μ.μ.: ΑΕ Αρόης - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Πρέζας.
Γηπ. Ροδιάς, 1 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα - ΑΕΚ Πατρών, Μπλίκας.
Γηπ. Σουλίου, 3.30 μ.μ.: Παναχαϊκός - Προοδευτική, Μαχαίρας-Μουστάκας.