JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Τελευταία Νέα

Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Οι διαιτητές και τα παιχνίδια του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

A' KATΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/4 (5.30μ.μ.)

Γηπ. Ντα Λουζ: Άρης - Κεραυνός, Τζαγκαράκης.

Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Δόξα Παραλίας, Πετρόπουλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση - Απόλλων Συνοικισμού, Χρονάς.

Γηπ. Ρίου: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Θύελλα Αιγίου, Τσιρογιάννης.

Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας - Πανμοβριακός, Μακρυπόδης.

Γηπ. Κ. Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδας - Ατρόμητος, Ανδριανός.

Γηπ. Αλισσού: Λέων - Νίκη, Καδδάς.

Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι - Πήγασος, Σαμαρτζής.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/4

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Οβρυάς, 4 μ.μ.: Φωστήρας - Πολύτεκνος, Σακελλαρίου.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 5.30 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας - Πολύτεκνος, Ασπρουλόπουλος.

Γηπ. Σταυροδρομίου, 5.30 μ.μ.: Τριταιικός - Κεραυνός Μιτόπολης, Αθανασόπουλος.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προαστείου, 5.30 μ.μ.: Δαβουρλής - Ποσειδών, Μέρμηγκας.

Γηπ. Τέμενης, 5.30 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Πάτρα 2005, Παπαδόπουλος.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 5.30 μ.μ.: Δρέπανο - Αετός Ρίου, Σπηλιωτόπουλος.

Γηπ. Καμαρών, 5.30 μ.μ.: Φοίνικας Σαλμενίκου - Δόξα Ελαιώνα, Αναγνωστόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/4

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Μιντιλογλίου, 5.30 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Θύελλα Πατρών, Αναγνωστόπουλος.

Γηπ. Λακκόπετρας, 5.30 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Φαραϊκός, Βαβίλης.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 5.30 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Κρίνος, Διαμαντόπουλος.

Γηπ. Βουπρασίου, 5.30 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Αχαιός, Μιχαλόπουλος.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 2 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος - Αετός Πατρών, Τζαγκαράκης.

Γηπ. Ακράτας, 5.30 μ.μ.: Ακράτα - Καλάβρυτα, Ντάβλα.

Γηπ. Ρίου, 5.30 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Αχιλλέας Καμαρών, Ανδριανός.

Γηπ. Ροδιάς, 5.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Ψηλαλώνια, Γιαννόπουλος.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/4

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ.: Περιβόλα - Ατλας, Οικονόμου.

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/4

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Πυρσός - Πρωτέας, Παππάς.

Γηπ. Αρλας, 5.30 μ.μ.: Άρλα - Καμίνια, Τσιρίνης.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 5.30 μ.μ.: Σταροχώρι - Μετόχι, Αρκουμάνης.

Γηπ. Ισώματος, 5.30 μ.μ.: Πείρος - Ροΐτικα, Μαχαίρας-Μουστάκας.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 5.30 μ.μ.: Διαγόρας 2010 - Ακάδημος, Ταξιάρχης.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 11 μ.μ.: Αίας Πατρών - Ωλενιακός, Κουτρουμάνης.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 2 μ.μ.: Πήγασος Πατρών - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Παπαδιονυσίου.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 2 μ.μ.: Ηρακλής Πατρών - ΑΠΟ Αρόη, Πατρίκιος.

Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 5.30 μ.μ.: Αυτόνομη - Σπάρτακος, Φωκάς.

Γηπ. Ντα Λουζ, 5.30 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Δάφνη, Τσιρογιάννης.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 5.30 μ.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Ρωμανός, Πρέζας.

Γηπ. Προαστείου, 6 μ.μ.: Αργυρά - Αχιλλέας Οβρυάς, Σπηλιωτόπουλος.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 11 π.μ.: Πετεινοί - Παναχαΐς, Κουρτέσης.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 11 π.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Γαλήνη, Χαμουζάς.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 2 μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Δόξα Πατρών, Τραγουλιάς.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 2 μ.μ.: Αχαϊκός - ΑΕ Αρόης, Σπυρόπουλος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ .: Καλλιθέα - Ζαβλάνι, Τιμολέων.

Δ' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 2 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Κεραυνός 2016, Παπαχρήστος.

Γηπ. Νικολεΐκων, 2 μ.μ.: Λύκοι Διακοπτού - Αναγέννηση/Αίας, Μέρμηγκας.

Γηπ. Αβύθου, 5.30 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου - Άρης Κουνινάς, Παλαιολόγος.

Γηπ. Δημητρόπουλου, 5.30 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Σκεπαστό, Παπάδης.

Γηπ. Αιγείρας, 5.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Ανω Καστρίτσι, Παπαδόπουλος.

Γηπ. Ζήριας, 5.30 μ.μ.: Ζήρια/ΤΑΔ' 93 - Εθνικός Αιγίου, Αναγνωστόπουλος.