JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Τελευταία Νέα

Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 20/5

Ζαρουχλεΐκων, 18:00,Ατρόμητος Πατρών-Νίκη Προαστείου(Σακελλαρίου)     

Θ. Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ), 18:00,Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Πανμοβριακός Ριόλου(Σπηλιωτόπουλος)

Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 18:00,Απόλλων Εγλυκάδος-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου(Αθανασόπουλος)              

Ρίου, 18:00,Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Πήγασος Μπεγουλακίου(Καδδάς) 

Σαγεΐκων, 18:00,Εθνικός Σαγεΐκων-Λιμνοχώρι(Σαμαρτζής)

Άνω Αλισσού, 18:00,Λέων Α. Αλισσού-Αναγέννηση Πατρών(Μακρυπόδης)    

Βραχνεΐκων, 18:00,Διαγόρας Βραχνεΐκων-Άρης Πατρών(Παπαδόπουλος)       

Αβύθου, 18:00,Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Δόξα Παραλίας(Σαφαρίκας)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α Όμιλος

Σάββατο 20/5

Θύελλας (Χόρτο), 18:00,Θύελλα Πατρών-Αστέρας Τσουκαλεΐκων(Οικονόμου)             

Οβρυάς, 18:00,Φωστήρ Οβρυάς-Φαραικός(Παπαχρήστος)     

Χαλανδρίτσας, 18:00,Δόξα Χαλανδρίτσας-Απόλλων Βίδοβας(Μιχαλόπουλος)

Σταυροδρομίου, 18:00,Τριταιικός-Ίκαρος Πετρωτού(Φωκάς) 

Κυριακή 21/5

Βουπρασίου, 18:00,Ατρόμητος Λάππα 2015-Κρίνος(Ντάβλα) 

Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 18:00,Αχαιός Σαραβαλίου-Κεραυνός Μιτόπολης(Ασπρουλόπουλος)             

Ζαρουχλεΐκων, 18:00,Πολύτεκνος-Παναχαϊκός(Χαμουζάς)

Β Όμιλος

Κυριακή 21/5

Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00,Πάτρα 2005 A.E.-Ποσειδών Πάτρας(Φωκάς)

Καμαρών, 18:00,Αχιλλέας Καμαρών-Ψηλαλώνια(Τιμολέων)  

Ρίου, 18:00,Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Δόξα Ελαιώνος Καλύβας)

Ακράτας, 18:00,Ακράτα-Αετός Ρίου(Μέρμηγκας)         

Ντα Λουζ Οβρυάς, 18:00,Μέγας Δικέφαλος-Δρέπανο(Μαχαίρας)       

Ροδιάς, 18:00,Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Φοίνικας Σαλμενίκου(Παπαδής)              

Νίκης Προαστίου, 18:00,Δαβουρλής K. 92-Αστήρ Τέμενης(Αθανασόπουλος)   

Καλαβρύτων, 18:00,Καλάβρυτα-Αετός Πατρών(Χρονάς)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β Όμιλος

Σάββατο 20/5

Ντα Λουζ Οβρυάς, 18:00,Α.Π.Ο. Αρόη-Ρωμανός(Πολυγένης)

Κυριακή 21/5    

Ρίου, 11:00,Αίας Πατρών-Ηρακλής Πατρών(Ιωαννίδης)            

Ζαρουχλεΐκων, 11:00,Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Πάτραι Α.Π.Σ.(Μπλίκας)     

Κάτω Καστριτσίου, 11:00,Σπάρτακος-Αχιλλέας Οβρυάς (Τραγουλιάς)

Θύελλας (Χόρτο), 15:00,Ωλενιακός-Δάφνη Πατρών(Κούσης) 

Ζαρουχλεΐκων, 15:00,Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Αργυρά Πατρών(Σπηλιωτόπουλος)  

Κάτω Καστριτσίου, 18:00,Αυτόνομη Π.Ο.-Πήγασος Πατρών(Παναγιωτόπουλος)

Γ Όμιλος

Σάββατο 20/5

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας. 18:00,Άτλας Α.Σ.-Ζαβλάνι ΑΠΣ(Παλαιολόγος)

Κυριακή 21/5    

Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 11:00,Πετεινοί-Α.Ε.Κ. Πατρών(Ταξιάρχης)  

Βραχνεΐκων, 15:00,Δόξα Πατρών-Δίας Σαραβαλίου(Μιχαλόπουλος)  

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00,Περιβόλα-Ολυμπιακός Πατρών(Κουτρουμάνης)     

Βραχνεΐκων, 18:00,Γαλήνη-Καλλιθέα(Πατρίκιος)          

Θ. Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ), 18:00,Παναχαΐς-Α.Ε. Αρόης(Βαβίλης)

Δ Όμιλος

Σάββατο 20/5

Νίκης Προαστίου, 16:00,Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Ζήρια-ΤΑΔ'93(Ταξιάρχης)

Ροδιάς, 18:00,Φλόγα Ρόδιας-Άνω Καστρίτσι(Ντάβλα)               

Δημητροπουλου, 18:00,Κεραυνός Σελιανιτίκων-Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού(Αναγνωστόπουλος)

Θ. Χρυσανθόπουλος, 15:00,Άρης Κουνινάς-Κεραυνός 2016(Βαβίλης)  

Κυριακή 21/5

Αβύθου, 18:00,Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.-Θύελλα Αιγείρας(Ανδριανός)          

Σκεπαστού, 18:00,Σκεπαστό-Εθνικός Αιγίου(Τσιρίνης)